Se alle vores hold i et samlet overblik. Du kan sortere listen ved at klikke på en kolonne.

  • Holdnr
  • Kursus
  • Startdato
  • Underviser
  • Sted

Holdnr

Kursus

Startdato

Underviser

Sted

20908

Hensyntagende Hatha Yoga

Ons
03.01.24 kl. 16.45

Søs Hjorth

Goodkarma Dojo

Få pladser

Hensyntagende Hatha Yoga

Holdnr: 20908

Start: Ons 03.01.24 kl. 16.45

Underviser: Søs Hjorth

Sted: Goodkarma Dojo

20866

Lungekoret

Ons
03.01.24 kl. 18.45

Rikke Damkjær

Hyllehøjskolen

Lungekoret

Holdnr: 20866

Start: Ons 03.01.24 kl. 18.45

Underviser: Rikke Damkjær

Sted: Hyllehøjskolen

20905

Hensyntagende Hatha Yoga

Man
08.01.24 kl. 16.45

Søs Hjorth

Goodkarma Dojo

Få pladser

Hensyntagende Hatha Yoga

Holdnr: 20905

Start: Man 08.01.24 kl. 16.45

Underviser: Søs Hjorth

Sted: Goodkarma Dojo

20906

Chakra Yoga & Meditation

Tir
09.01.24 kl. 09.30

Søs Hjorth

Goodkarma Dojo

Venteliste

Chakra Yoga & Meditation

Holdnr: 20906

Start: Tir 09.01.24 kl. 09.30

Underviser: Søs Hjorth

Sted: Goodkarma Dojo

20907

Chakra Yoga & Meditation

Tir
09.01.24 kl. 16.45

Søs Hjorth

Goodkarma Dojo

Chakra Yoga & Meditation

Holdnr: 20907

Start: Tir 09.01.24 kl. 16.45

Underviser: Søs Hjorth

Sted: Goodkarma Dojo

20812

Kolding Rytmiske Kor

Tir
16.01.24 kl. 19.15

Esben Jensen

Nicolaj Scene

Kolding Rytmiske Kor

Holdnr: 20812

Start: Tir 16.01.24 kl. 19.15

Underviser: Esben Jensen

Sted: Nicolaj Scene

20847

EDB 50+ - let øvede

Tor
18.01.24 kl. 09.00

Per H. Møller

Østergades Forsamlingshus

EDB 50+ - let øvede

Holdnr: 20847

Start: Tor 18.01.24 kl. 09.00

Underviser: Per H. Møller

Sted: Østergades Forsamlingshus

20947

Krop og bevægelse

Tor
18.01.24 kl. 15.00

Birgit Pedersen

Elbohallen

Krop og bevægelse

Holdnr: 20947

Start: Tor 18.01.24 kl. 15.00

Underviser: Birgit Pedersen

Sted: Elbohallen

20881

Grundlæggende tegneteknikker

Ons
24.01.24 kl. 18.00

Roberto Marchesi

Keramik- og Tegneskolen

Venteliste

Grundlæggende tegneteknikker

Holdnr: 20881

Start: Ons 24.01.24 kl. 18.00

Underviser: Roberto Marchesi

Sted: Keramik- og Tegneskolen

20848

Seniorskolen i Nørre Aaby

Ons
31.01.24 kl. 14.00

Ingen underviser

Sognehuset

Seniorskolen i Nørre Aaby

Holdnr: 20848

Start: Ons 31.01.24 kl. 14.00

Underviser: Ingen underviser

Sted: Sognehuset

20879

Maleholdet

Tir
20.02.24 kl. 10.00

Roberto Marchesi

Keramik- og Tegneskolen

Maleholdet

Holdnr: 20879

Start: Tir 20.02.24 kl. 10.00

Underviser: Roberto Marchesi

Sted: Keramik- og Tegneskolen

20989

Keramik for sjov med raku brænding

Tir
05.03.24 kl. 14.00

Kate Kanstrup Nielsen

Keramik- og Tegneskolen

Keramik for sjov med raku brænding

Holdnr: 20989

Start: Tir 05.03.24 kl. 14.00

Underviser: Kate Kanstrup Nielsen

Sted: Keramik- og Tegneskolen

20776

Drejekursus for alle

Man
08.04.24 kl. 14.00

Mette Hyllested

Keramik- og Tegneskolen

Drejekursus for alle

Holdnr: 20776

Start: Man 08.04.24 kl. 14.00

Underviser: Mette Hyllested

Sted: Keramik- og Tegneskolen

20777

Drejekursus for alle

Man
08.04.24 kl. 17.30

Mette Hyllested

Keramik- og Tegneskolen

Få pladser

Drejekursus for alle

Holdnr: 20777

Start: Man 08.04.24 kl. 17.30

Underviser: Mette Hyllested

Sted: Keramik- og Tegneskolen

21014

SOMMERFERIE KERAMIK MED RAKU

Man
24.06.24 kl. 10.00

Kate Kanstrup Nielsen

Keramik- og Tegneskolen

SOMMERFERIE KERAMIK MED RAKU

Holdnr: 21014

Start: Man 24.06.24 kl. 10.00

Underviser: Kate Kanstrup Nielsen

Sted: Keramik- og Tegneskolen

21015

SOMMERFERIE KERAMIK

Man
15.07.24 kl. 10.00

Kate Kanstrup Nielsen

Keramik- og Tegneskolen

SOMMERFERIE KERAMIK

Holdnr: 21015

Start: Man 15.07.24 kl. 10.00

Underviser: Kate Kanstrup Nielsen

Sted: Keramik- og Tegneskolen